Зміна кадрів в Кабміні: стару посаду Пристайко назвали "апендицитом"

Політолог розповів, що спонукало Вадима Пристайка піти з посади віцепрем'єра на посаду посла

Зміна кадрів в Кабміні: стару посаду Пристайко назвали "апендицитом"

Про те, чому Вадим Пристайко змінив посаду віцепрем'єра з євроінтеграції на посаду посла у Великій Британії, розповів політолог Микола Давидюк в ефірі каналу "Україна 24".

"Пристайко поїхав у Лондон не тому, що досяг тут якихось серйозних результатів і поїхав далі їх просувати. Він для себе шукав тиху гавань, розуміючи, що посада після міністерської, яку він отримав, — це просто технологічний апендицит, де він ні на що практично не впливає. У дуеті, де є сильний міністр закордонних справ і глава адміністрації, який міжнародку поставив на перше місце своєї діяльності, віцепрем'єр зайвий", — сказав він.

Читайте також: Нова віцепрем'єрка Стефанішина назвала три свої головні завдання

Експерт розповів, в чому полягала б робота Пристайка, якби він залишився на цій посаді.

"За великим рахунком, зараз віцепрем'єр їздив би на форуми з коронавірусу, куди б не хотіли їздити ні міністр, ні голова адміністрації, а тут ще ніяких подій не відбувається через пандемію. Це віцепрем'єр свого кабінету, він ні на що не впливає. Перерізати стрічки або відкривати міжнародні школи в Києві — хіба що на це", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, замість Вадима Пристайка пост віцепрем'єр-міністра з питань євроінтеграції посіла Ольга Стефанішина. Кадрова перестановка відбулася за взаємною згодою.

Джерело Україна 24 Теги