Гончарук назвав три причини відставки свого уряду

Олексій Гончарук розповів, хто вів проти його Кабміну інформаційну кампанію

Гончарук назвав три причини відставки свого уряду

Про причини того, що його уряд був відправлений у відставку, розповів колишній прем'єр-міністр Олексій Гончарук в ефірі каналу "Україна 24". Головною з них він назвав підступи Росії.

"Перша — російська агресія. Росіяни, безумовно, проводили щодо нашого уряду повномасштабну інформаційну кампанію на окремих телеканалах, за допомогою підконтрольних" балакучих голів "і т.д., були поширені наративи про" соросят ". Велика кампанія, спрямована на дискредитацію покоління прозахідно орієнтованих людей. Це мало свої окремі наслідки. Це одна з причин. Росіяни цілилися в уряд, тому що ним найлегше керувати", — заявив він.

Читайте також: Проти уряду Гончарука завели кримінальну справу через коронавірус

Інші дві причини, на думку Гончарука, були внутрішніми.

"Друга — сили, які були проти того, щоб ми зайшли в програму з МВФ. Окремі групи впливу, яким ми наступили на горло. Ми не рахувалися зі статусами, прізвищами, авторитетами, і вважали, що маємо право діяти в інтересах народу України, призначали на посади в органи влади та в держпідприємства ефективних менеджерів.

І третя причина — придворні ігри. На певному етапі була думка, що нібито я — "людина Богдана", — сказав він.

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада звільнила Олексія Гончарука з посади прем'єр-міністра на підставі поданої ним заяви. Це означає автоматичну відставку всього Кабміну. У той же день главою уряду був призначений Денис Шмигаль.

Джерело Україна 24 Теги