Злочинці не мають почуватися вільно – експерт про користь від закону Зеленського

Українське суспільство втомилося від того, що злочинці вільно почувають себе. Настав час цьому ставити крапку

Злочинці не мають почуватися вільно – експерт про користь від закону Зеленського

Політичний експерт Юрій Подорожній в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про важливість ухваленого Верховною Радою так званого закону про "злодіїв у законі".

«В країні необхідно посилювати правову базу для роботи правоохоронних органів. Ми бачимо, що у нас є проблеми з правоохоронними органами. У нас були спалахи не дуже приємних подій. В цьому контексті треба сказати, слава Богу, що МВС адекватно реагує», - заявив експерт.

Читайте також: Стрілянина в Броварах - колишній опер висунув несподівану версію

За його словами, на тлі ситуації з заворушеннями у США українська правоохоронна система, МВС адекватно реагують на події в Україні.

Популярні відео

«Необхідно завжди шукати баланс між тим, що дозволяють закони, і реальним життям. Все прописати в законах, регламентувати в житті неможливо. Ухвалення законів або регламентація будь-яких сфер у вигляді законів – це правильний напрямок. Тим більше, що ми з вами намагаємося рухатись до правової держави», - заявив Подорожній.

Він наголосив, що закон про «злодіїв у законі» повинен стати першим кроком до того, щоб в країні був наведений порядок з проблемою організованої злочинності.

«Українське суспільство втомилося від того, що вільно почувають себе злочинці в Україні. Настав час цьому поставити крапку. Страшно стає, коли ти боїшся випускати свою дитину на двір гуляти. Дуже важливо, щоб МВС завдяки таким законам наводило порядок, а прості громадяни почувалися на вулиці безпечно», - вважає політичний експерт.

Читайте також: Стрілянина в Одесі: стали відомі цікаві деталі про нападників

4 червня Верховна Рада у повторному другому читанні ухвалила закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за злочини, скоєні злочинною спільнотою" (№2513), або так званий закон про "злодіїв у законі". Законопроєкт був запропонований президентом Володимиром Зеленським.

Ухвалений документ дає визначення поняттю "злодій у законі", вводить кримінальну відповідальність для таких осіб, а також визначає відповідальність за злочини, скоєні злочинною організацією, або участь у злочинних зібраннях (сходці).