"Тищенко зробив фальстарт": Арахамія про вибори мера Києва

Голова фракції "Слуга народу" прокоментував прізвища можливих кандидатів у мери

"Тищенко зробив фальстарт": Арахамія про вибори мера Києва

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі каналу "Україна 24" розповів про підготовку політичної сили до виборів мера Києва і прокоментував прізвища можливих кандидатів.

Зокрема, коментуючи інформацію, що його колега з фракції Микола Тищенко вже розгорнув передвиборчі білборди, Арахамія заявив:

"Тищенко фальстартонув, це його особиста ініціатива. Якщо є ініціатива, ми не можемо її стримувати. Наскільки мені відомо, до нього хтось прийшов з ініціативою, щоб його підтримати".

Читайте також

Глава фракції повідомив, що наступного тижня "Слуга народу" має визначитись, який саме механізм праймеріз має бути на виборах у столиці.

"Однією з ідей, яка зараз є популярною у фракції, це так званий соціологічний праймеріз. Людям дається короткий час на підготовку і поширення інформації про свої програми в Києві. Потім робиться незалежний аудит соціологічного дослідження – якась соціологічна служба, до якої є довіра в кількох кандидатів. Є інша модель - давайте визначимося всередині фракції, зробимо нормальний процес праймеріз, коли виходять кандидати, презентують свої програми, своє бачення. Йде голосування всередині фракції, можливо партії", - пояснив він.

На запитання, чи будуть у "Слузі народу" озвучуватись імена нових кандидатів, Арахамія заявив:

"Всередині фракції точно ні, але зовні ще точно будуть кандидати - не члени фракції "Слуга народу". Я не буду нікого пропонувати, це повинні бути люди, які самі амбіції мають. У нас відкриті двері".

На його думку, достойним кандидатом у мери міг би стати головний санітарний лікар Віктор Ляшко, оскільки "за останні кілька місяців уся країна дуже багато бачила Віктора в дії". Водночас нардеп зазначив, що Ляшку у разі висунення знадобиться програма дій і потужна команда.

Крім того, на питання, чи є його фаворитом на виборах нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубинський, Арахамія відповів:

"Точно не Дубинський. Але вони всі мої колеги, тому утримаюсь від відповіді".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко в ефірі каналу "Україна 24" прокоментувала можливу участь політсили у виборах мера Києва.

Джерело Україна 24 Теги