"Знаковий момент": Арахамія про візит української делегації до Німеччини

Голова фракції "Слуга народу" вважає, що тепер партнери повинні почути Україну як першоджерело інформації про Донбас

"Знаковий момент": Арахамія про візит української делегації до Німеччини

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував підсумки візиту української делегації до Німеччини.

"Поки результатів не потрібно очікувати. Це дійсно знаковий момент в тому плані, що ми підкреслюємо важливість прискорення і підвищення статусності Мінського процесу і хочемо, щоб наші зарубіжні партнери чули як першоджерело українців, а не інші сторони і не спостерігачів, налагодити контакт", - сказав Арахамія.

Читайте також: Україна позбавила Росію козирів на переговорах щодо Донбасу – політолог

Популярні відео

За його словами, розширення контактної групи щодо Донбасу дуже важливо.

"Дуже важливо, що максимально розширили переговорні групи, куди включили і парламентарів, і це відразу ж змінило забарвлення", - сказав депутат.

2 червня делегація в складі, зокрема, міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, міністра оборони Андрія Тарана, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова, керівника Офісу президента Андрія Єрмака та його заступника Ігоря Жовкви відвідала Німеччину. Серед інших питань з міністром закордонних справ Німеччини Хайко Маасом обговорювалося виконання домовленостей лідерів країн Нормандського формату.

Нагадаємо, ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що роздача російських паспортів жителям окупованих районів Донбасу унеможливлює подальший процес мирного врегулювання на сході України.

Джерело Україна 24 Теги