Перестановки в Кабміні: у "Слузі народу" пояснили заміну віцепрем'єра

Давид Арахамія розповів, хто тепер відповідатиме за питання євроінтеграції

 Перестановки в Кабміні: у "Слузі народу" пояснили заміну віцепрем'єра

У Кабінеті міністрів України пост віцепрем'єр-міністра з питань євроінтеграції замість Вадима Пристайка обійме Ольга Стефанішина, кадрова перестановка відбулася за взаємною згодою.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Міняються за обопільною згодою. Вадим виявив бажання бути послом у Великій Британії, він з дуже великим професійним досвідом і гарним знанням зовнішньополітичної ситуації. Дослухалися до його аргументів і почали шукати нову людину, а Ольга Стефанішина багато років займається питаннями євроінтеграції", - розповів нардеп.

Популярні відео

Читайте також: Ткаченко озвучив головні завдання на посаді міністра культури

Арахамія відзначив високі професійні якості кандидата у віцепрем'єри.

"Коли вона прийшла на нашу фракцію, мені було дуже цікаво це спостерігати. Запитували її про вступ нас до НАТО - вона напам'ять знає всі номери директив, яким чином і що нам зараз заважає, який статус. Економічний комітет запитує, яким чином запровадити здоровий економічний протекціонізм - вона відразу по пам'яті говорить, які потрібно ухвалити директиви, а які змінити. Енергетичні питання так само. З точки зору професіоналізму не викликає ніяких запитань", - заявив він.

Нагадаємо, раніше нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура розповів в ефірі каналу "Україна 24", що Рада на цьому пленарному тижні може призначити трьох міністрів на вакантні посади в Кабміні.

Джерело Україна 24 Теги