Можуть бути сюрпризи - Арахамія розповів про голоси за кандидатів у міністри

Голова фракції "Слуга народу" розповів, чи є суперечності щодо кандидатур на посади нових міністрів

Можуть бути сюрпризи - Арахамія розповів про голоси за кандидатів у міністри

Про позицію "Слуги народу" щодо кандидатур у міністри розповів голова фракції Давид Арахамія в ефірі каналу "Україна 24".

"У нас протиріч по нашому колезі Олександру Ткаченку, звичайно, немає. Фракція проголосувала одноголосно. За іншими міністрами є дискусії. Ми провели сигнальне голосування, побачили, що голосів у нас вистачає. Однак вранці може щось змінитися, тому що коли ЗМІ заздалегідь анонсують потенційного кандидата, на нього ллється дуже багато різних матеріалів, і на це можуть відреагувати депутати, які будуть голосувати, не перевіряючи фактів. Так що бувають сюрпризи", — сказав він.

Читайте також: Ткаченко озвучив головні завдання на посаді міністра культури

Арахамія додав, що на випадок, якщо голосів не набереться, є ще один шлях.

"В цілому настрій оптимістичний, я думаю, ми всіх проголосуємо. Є друга запасна концепція: якщо буде потрібно, можна призначити в.о. Згодом люди побачать його в роботі, а потім можна проголосувати через Раду", — сказав він.

Також Арахамія розповів, що на місце міністра культури розглядалося багато кандидатів, проте як тільки Ткаченка умовили, ні в кого не виникало запитань. Сам Ткаченко спочатку не висловлював бажання бути міністром, а хотів бути головою профільного комітету, розповів нардеп. Також він зазначив, що Ткаченко відмовився від амбіцій стати мером Києва.

Популярні відео

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль пропонує призначити Романа Абрамовського міністром захисту навколишнього середовища і природних ресурсів, Олександра Ткаченка міністром культури та інформаційної політики та Ольгу Стефанішину віцепрем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Раніше політолог Олексій Якубін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, з чим зіткнеться нардеп від фракції "Слуга народу" Олександр Ткаченко на посаді міністра культури.

Джерело Україна 24 Теги