Що чекає Ткаченка на посаді міністра – політолог розкрив деталі

Той факт, що Ткаченко погодився бути міністром, скоріше свідчить про те, що він розуміє фронт роботи

Що чекає Ткаченка на посаді міністра – політолог розкрив деталі

Політолог Олексій Якубін в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, з чим стикнеться нардеп від фракції «Слуга народу» Олександр Ткаченко на посаді міністра культури.

«Той факт, що Ткаченко погодився бути міністром, скоріше свідчить про те, що він розуміє фронт роботи. Тому що займатись однією рукою праймеріз (на вибори мера Києва – ред.), а іншою займатись Міністерством культури – яким чином? Тим паче що в принципі Олександр Ткаченко буде взагалі іти з Верховної Ради, складати мандат. На його місце прийде наступна людина зі списку «Слуги народу». Якщо не помиляюсь, це юрист з Дніпра», - зазначив Якубін.

Читайте також: Це культурний злочин — знаменитий український музикант розкритикував карантин

Він розповів, чим займатиметься Ткаченко на посаді міністра.

«Фронт роботи міністра є настільки значним – це і культура, і спорт, і інформаційна політика, і міжконфесійні питання. Тому що в межах цього міністерства знаходиться державна служба з питань етнополітики та державної релігії», - заявив Якубін.

Популярні відео

Як відомо, фракція "Слуга народу" підтримала кандидатуру нардепа Олександра Ткаченка на посаду міністра культури. Його призначення може відбутися вже цього тижня.

Нагадаємо, раніше нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура розповів в ефірі каналу "Україна 24", що Рада на цьому пленарному тижні може призначити трьох міністрів на вакантні посади в Кабміні.

Джерело Україна 24 Теги