"Не забуду Авакову двох речей": Гордон про можливу відставку очільника МВС

Журналіст пояснив, що його обурює в історії з відставкою

"Не забуду Авакову двох речей": Гордон про можливу відставку очільника МВС

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що в теперішніх проблемах Міністерства внутрішніх справ винен не голова МВС Арсен Аваков, а українська держава. Також журналіст висловив думку, що у міністра є дві заслуги перед країною.

"Мене в цій історії (відставка Авакова - ред.) обурює явно замовний фон. Зрозуміло, що у нас в країні далеко не все добре, скоюються злочини, іноді вони потворні, як те, що трапилося в Кагарлику, і стрілянина в Броварах. Але концентрація висвітлення цих проблем у пресі говорить про явно замовний характер проти Авакова", - заявив журналіст.

Популярні відео

Читайте також: У влади немає альтернативи: політолог прокоментував можливість відставки Авакова

При цьому Гордон визнав, що в МВС сьогодні є низка серйозних проблем - "реформа не доведена до кінця, проблема з особовим складом присутня".

"Але у мене інше питання: державо, плати поліцейським по 1 000 доларів на місяць, давай соцпакет, і тоді в поліцейські підуть найкращі. І це не проблема Авакова, це проблема держави. Особисто я не забуду йому двох речей - захист українського Харкова і проведення торік чесних президентських виборів", - сказав він.

Нагадаємо, що голову МВС Арсена Авакова цього тижня можуть викликати до Верховної Ради для звіту про розслідування низки резонансних злочинів. У парламенті нардепи ініціювали збір підписів за звільнення Авакова.

Джерело Україна 24 Теги