Ткаченко озвучив головні завдання на посаді міністра культури

Нардеп зазначив, що галузь не повинна стояти з простягнутою рукою

Ткаченко озвучив головні завдання на посаді міністра культури

Кандидат на посаду міністра культури України, нардеп від партії "Слуга народу" Олександр Ткаченко в ефірі каналу "Україна 24" розповів про свої першочергові завдання на чолі Мінкульту.

За його словами, сьогодні головна проблема української культури і креативної індустрії – "це фінансування, фінансування і ще раз фінансування цієї сфери".

"Є загроза втрати не тільки робочих місць, але й закриття багатьох підприємств. Тому поновлення нормального режиму функціонування всієї сфери культури та креативних індустрій – це нагальне і необхідне питання… Потрібна політична воля щодо виділення коштів. Ресурси, на наш погляд і переконання, існують", - заявив Ткаченко.

Популярні відео

Нардеп нагадав, що цього тижня в парламенті буде проголосований у другому читанні проєкт закону №3377.

"Він дозволяє запустити механізм підтримки сфери культури та креативних індустрій через виділення грантів, а для грантів потрібне додаткове фінансування. Так само, введення пільгового ПДВ для кінцевих споживачів у розмірі 7% для культурних послуг і багато інших полегшень, щоб сфера культури могла пережити цю кризу", - зазначив він.

Читайте також: Це культурний злочин — знаменитий український музикант розкритикував карантин

Кандидат у міністри культури зазначив, що його мета – "збереження галузі, а вже потім реформування".

"Ми звикли ставитися до сфери креативних індустрій як до тих, хто стоїть з простягнутою рукою. Це не так, вони дають один з найбільших доходів з доданої вартості. Ми на них повинні дивитися з точки зору запуску споживчого ланцюжка. Якщо ці люди зараз не можуть нічого робити, ми даємо їм кошти і запускаємо ланцюжок", - пояснив Ткаченко.

Як відомо, фракція "Слуга народу" підтримала кандидатуру нардепа Олександра Ткаченка на посаду міністра культури. Його призначення може відбутися вже цього тижня.

Нагадаємо, раніше нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура розповів в ефірі каналу "Україна 24", що Рада на цьому пленарному тижні може призначити трьох міністрів на вакантні посади в Кабміні.

Джерело Україна 24 Теги