Рада може провалити програму Кабміну - експерт назвав два наслідки

Ігор Рейтерович пояснив значення для країни програми уряду

Рада може провалити програму Кабміну - експерт назвав два наслідки

Верховна Рада може провалити голосування за програму Кабінету міністрів, яку 4 червня презентує прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Про можливість і наслідки такого сценарію розповів в ефірі каналу "Україна 24" політолог Ігор Рейтерович.

"Наслідків, за великим рахунком, ніяких не буде. Кабмін продовжить працювати далі. Але є два моменти дуже важливих. Перший момент - цей Кабмін можна будь-коли відправити у відставку і його ніщо не врятує, тому що в нього не буде імунітету. І другий значно важливіший момент - без програми входити у світову економічну кризу - це, м'яко кажучи, не дуже правильно", - розповів експерт.

Читайте також

Як пояснив Рейтерович, програма уряду є прогнозом, який вже самим фактом публікування починає впливати на дійсність.

"Якщо ми там закладаємо більш-менш реалістичні показники, хоча тут, можливо, треба готуватися до найгіршого, бізнес подивиться і зрозуміє, що є якісь пріоритети. Хай не такі, на які вони розраховували, але зрозуміло, яким буде курс долара, ціни на метал, на ще щось. І ми на них орієнтуємось, тому програма в будь-якому випадку потрібна", - сказав він.

Політолог висловив сподівання, що "відповідально підійдуть Кабмін і Верховна Рада, і за це проголосують".

Популярні відео

Нагадаємо, народний депутат від "Слуги народу", голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що Рада має намір відправити програму уряду на доопрацювання. За його словами, програма не містить цифр і жодної конкретики.

Джерело Україна 24 Теги