У влади немає альтернативи: політолог прокоментував можливість відставки Авакова

Політолог вважає, що кандидатуру на місце очільника МВС знайти буде складно

У влади немає альтернативи: політолог прокоментував можливість відставки Авакова

Політолог Ігор Рейтерович в ефірі каналу "Україна 24" розповів про можливість звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

"Думаю, що цього разу Аваков прийде (на годину запитань до уряду в парламент - ред.), тому що там вже і підписи збирають за його відставку, і багато до нього питань, ми бачимо, що мінімум три дуже резонансні справи - Кагарлик, Бровари та загибель депутата, думаю, що потрібно дати відповідь від першої особи", - сказав політолог.

Читайте також: Стрілянина в Броварах: у Авакова озвучили покарання для винних

Популярні відео

За словами Рейтеровича, одного міністра "юридично неможливо зняти", і відповідну кандидатуру на місце Авакова знайти буде складно.

"Якщо зараз уявити, що міністра знімають - хоч юридично неможливо зняти окремого міністра - і хтось замість нього - це не може бути його заступник, якщо ми говоримо про мінімізацію впливу. З іншого боку це має бути людина, яка відразу ж увійде в курс справи і даватиме відповіді на важливі питання, які існують в країні, це в цілому стосується всієї правоохоронної діяльності, а не тільки цих трьох справ ", - сказав Рейтерович.

На його думку, у влади немає альтернативи міністру внутрішніх справ, а питання про роботу правоохоронних органів є не тільки до Авакова.

"Плюс місцеві вибори, де роль поліції буде дуже важлива, ми знову почнемо говорити про підкуп, формування якихось мереж і т.д. Тому реально для влади і Зеленського за великим рахунком альтернативи Авакову немає. За великим рахунком є питання і до керівництва Нацполіції", - сказав політолог.

Нагадаємо, 29 травня Арсен Аваков виступив із заявою з приводу стрілянини в Броварах Київської області. За словами міністра, дві групи перевізників намагалися поділити ринок маршрутних перевезень, для цього вони призначили "стрілку", в якій брали участь 67 осіб, і яка завершилася бійкою та стріляниною.

Джерело Україна 24 Теги