В "Слузі народу" розповіли, щодо яких кандидатів у міністри є згода

Олександр Качура розповів, що щодо трьох призначень питання вирішене, ще по одному - триває дискусія

В "Слузі народу" розповіли, щодо яких кандидатів у міністри є згода

Депутат Верховної Ради Олександр Качура від фракції "Слуга народу" в ефірі каналу "Україна 24" розповів про заплановані кадрові призначення в Кабінеті міністрів і Конституційному суді.

"...Щодо Ольги Стефанишиної не було сильних заперечень, щодо Романа Абрамовського є питання, немає ще конкретного розуміння, чи підтримають в результаті (на фракції - ред.) і чи вистачить під час голосування необхідної кількості голосів", - сказав Качура.

За словами нардепа, є однозначна позиція фракції "Слуга народу" щодо трьох призначень.

"Якщо ми говоримо про три кадрові призначення - це Ольга Стефанишина, віцепрем'єр, який займається міжнародними питаннями євроінтеграції, це Олександр Ткаченко на посаду міністра культури і Віктор Кичун на посаду судді Конституційного суду за квотою парламенту. Щодо Романа Абрамовського (на посаду голови Міністерства екології - ред.) є дискусія, але думаю, що скоріше так, ніж ні", - сказав Качура.

Популярні відео

Читайте також: Програму Кабміну відправлять на доопрацювання - депутат пояснив причини

Сам Качура готовий підтримати кадрові питання.

"Я готовий підтримати однозначно будь-які кадрові питання, які посилять уряд. Ми повинні в будь-якому випадку прислухатися до пропозиції прем'єр-міністра. Якщо, наприклад, йдеться про Пристайка (віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, призначення якого послом у Велику Британію обговорювалось на фракції - ред.) - то це домовленість між ним і прем'єр-міністром про те, що він буде послом в іншій країні, а на його посаді буде інша людина, це питання користі для держави", - сказав нардеп.

За словами Качури, альтернатив цим кандидатурам поки немає, проте він припустив, що "можуть прозвучати й інші прізвища".

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" заступник голови фракції "Слуга народу" нардеп Євгенія Кравчук розповіла, що Рада на цьому пленарному тижні може призначити трьох міністрів на вакантні посади в Кабміні.

Джерело Україна 24 Теги