Треба врахувати всі інтереси - Разумков відповів захисникам української мови

Спікер Ради розповів про ставлення до мовного питання

Треба врахувати всі інтереси - Разумков відповів захисникам української мови

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що закон про державну мову в Україні повинен бути прописаний "з урахуванням всіх інтересів".

Таким чином він прокоментував протести захисників мовного закону перед Радою.

"В одному з інтерв'ю мене запитали про ставлення до мовного питання. Воно здивувало журналістів, але воно не змінилося. Почали розповідати, що я порушив питання мови, що влада починає говорити про це, коли нема про що більше говорити. Ми шукаємо теми, які об'єднуватимуть, а законопроєкти такого характеру треба прописувати таким чином, щоб були враховані всі інтереси", - заявив спікер Ради.

Він уточнив, що ініціативи щодо перегляду мовного закону до парламенту не надходили - "як тільки будуть, Рада вирішить, розглядати їх чи ні".

Читайте також

Популярні відео

Раніше Дмитро Разумков заявив в інтерв'ю "Главкому", що український закон про державну мову потрібно міняти. За його словами, "дуже багато людей у нас в країні говорять різними мовами, і інтереси всіх повинні бути враховані".

1 червня біля стін Верховної Ради пройшов мітинг прихильників закону про державну мову. Активісти звинуватили Разумкова в капітуляції перед Росією і принесли йому в подарунок символічні лапті.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі каналу "Україна 24" розповів, коли парламент може ухвалити закон про референдум.

Джерело Україна 24 Теги