У Раді розповіли, коли займуться однією з головних обіцянок Зеленського

Дмитро Разумков детально роз'яснив процедуру ухвалення закону про референдум

У Раді розповіли, коли займуться однією з головних обіцянок Зеленського

Верховна Рада України може до середини липня ухвалити закон про референдум, який був однією з ключових передвиборчих обіцянок президента Володимира Зеленського.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков. Він висловив сподівання, що вже поточного тижня законопроект буде поданий до Верховної Ради і зареєстрований.

Спікер Ради пояснив процедуру ухвалення закону про референдум:

"Як тільки будуть дозволяти час і регламентні норми, ми будемо його розглядати в стінах Верховної Ради України. Після того, як він буде зареєстрований, є 14 днів для подання альтернативних законопроектів. Після цього якомога швидше згідно графіку роботи ВР ми його внесемо на розгляд Ради. Після цього, якщо він буде прийнятий за основу, знову 14 днів на внесення правок та пропозицій. Після цього ми вже зможемо розглядати його як закон".

Читайте також

На запитання, чи можуть депутати ухвалити закон до кінця поточної сесії, Разумков відповів:

"Так, це можливо. Буде залежати від того, коли він буде поданий до Верховної Ради. Якщо на цьому тижні, наприклад завтра, то на наступному пленарному тижні ми його зможемо розглянути. Оскільки ми працюємо до середини липня, є всі шанси щоб прийняти його в цілому".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше політолог Максим Джигун в ефірі каналу "Україна 24" пояснив, чи на часі в Україні піднімати питання закону про референдум.

Джерело Україна 24 Теги