Можемо все не встигнути - в "Слузі народу" розповіли про режим роботи Ради

Депутатка від "Слуги народу" розповіла, в якому режимі поточного тижня працюватимуть депутати

Можемо все не встигнути - в "Слузі народу" розповіли про режим роботи Ради

Як працюватиме Верховна Рада поточного тижня, розповіла народна депутатка від "Слуги народу" Олена Мошенець в ефірі каналу "Україна 24". Зокрема, вона зазначила, що депутатам не вистачає часу на розгляд всіх запланованих законопроєктів.

"Можемо не встигнути розглянути всі, що повинні, оскільки частина законопроєктів була перенесена з попереднього пленарного тижня. Як ви пам'ятаєте, він був скорочений через те, що один з депутатів захворів, після нього ще два у нашій фракції. Зараз всі перевірилися та у всіх негативні тести, тому сподіваємося, що цей тиждень ми будемо працювати на повну", — сказала вона.

Проте, за словами Мошенець, є обставини, через які депутатам знову може не вистачити часу.

"Уже була пропозиція від колег на погоджувальній раді, щоб у вівторок і четвер працювати до 15:00, без вечірніх засідань. Це скорочує час для розгляду законопроєктів. Також представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан сказав, що хотіли б поспілкуватися з урядом також в четвер. Я думаю, що буде на це витрачено певний час, який також можна було витратити на розгляд законопроєктів. Буде дуже багато дискусій, тому що мова йде про програму діяльності уряду, яку Кабмін обіцяв доповнити. Попри те, що її розширили, в ній дуже багато загальних фраз. Нам же хочеться більше конкретики", —розповіла вона.

Читайте також

Популярні відео

Раніше нардеп Валентин Наливайченко розповів, що депутати від "Батьківщини" всі безкоштовно пройшли тести на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги