Коронавірус може змінити роботу Ради: в "Слузі народу" розповіли деталі

Парламент продовжує підготовку до пленарних засідань

Коронавірус може змінити роботу Ради: в "Слузі народу" розповіли деталі

В роботу Верховної Ради, яка готується до пленарних засідань, можуть бути внесені зміни через захворювання кількох народних депутатів на коронавірус.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" народний депутат з фракції "Слуга народу" Василь Мокан.

"Проект порядку денного депутатам вже надіслали. Там кілька десятків проектів, які планується розглядати в першому і другому читаннях, низка постанов до міжнародних організацій і парламентів країн щодо НАТО і проблеми окупації Криму, ряд звітів і внесення змін до постанов стосовно створення слідчих комісій. З важливих питань – на вівторок попередньо запланований розгляд програми діяльності уряду, яка була внесена і зареєстрована", - розповів нардеп.

Читайте також

Водночас, Мокан повідомив, що керівники груп і фракцій на погоджувальній нараді будуть коригувати порядок денний.

"Немає остаточної відповіді на запитання, чи буде у зв’язку з захворюваністю кількох народних депутатів на коронавірус Рада наступний тиждень працювати у звичному режимі, чи все таки у вівторок буде внесена корекція по часу чи календарному плану роботи Ради", - зазначив він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24" підтвердив Інформацію про те, що у фракції "Слуга народа" захворів на коронавірус один з депутатів.

Джерело Україна 24 Теги