Це звичайна робота - Венедіктова пояснила, для чого виступила проти САП

Генпрокурорка розповіла, чому потрібно замінити Холодницького

Це звичайна робота - Венедіктова пояснила, для чого виступила проти САП

Генеральна прокурорка Ірина Венедиктова пояснила, чому виступила із заявою проти Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, в ефірі каналу "Україна 24".

"Згідно з законом у нас необхідно вже просуватися до створення всіх законних механізмів і підстав для призначення заступника генерального прокурора — керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Ми всі про це знаємо, і для того, щоб цей конкурс був прозорим, щоб ми розуміли, яка людина повинна очолити САП сьогодні, всі "стейкхолдери" процесу — і парламентський комітет, і правоохоронні органи, і громадські об'єднання, — вже повинні про це думати. Нам потрібно шукати свою людину, щоб красиво звітувати у світі про нашу боротьбу з корупцією", — сказала вона.

Також Венедіктова прокоментувала заяву в Facebook народного депутата Гео Лероса про те, що вона нібито доручила "копати під Холодницького".

"Якщо генеральний прокурор виходить до громадян і каже, що нам потрібно міняти підходи та бути відповідальними, то, звичайно, якщо я говорю "а", то буду говорити й "б". Звичайно, проводиться службова перевірка, інакше як би я просто так робила якісь заяви? Будуть якісь дисциплінарні речі, які можуть знайти, а можуть не знайти підтвердження. Це звичайна робота, яку проводить будь-який керівник: якщо є проблема, треба її відстежити", — сказала генпрокурорка.

Читайте також

Популярні відео

Нагадаємо, 26 травня генпрокурор Ірина Венедиктова опублікувала відео, де звинуватила керівництво і прокурорів САП в неналежному виконанні службових обов'язків. Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури опублікували лист у відповідь, в якому висловили незгоду з твердженням генпрокурора.

Джерело Україна 24 Теги