"Істерика і фейки": Яценюк розповів про нову атаку Росії проти себе

Колишній прем'єр вважає, що у кремлівської пропаганди сталася "криза жанру"

"Істерика і фейки": Яценюк розповів про нову атаку Росії проти себе

Колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в ефірі каналу "Україна 24" повідомив про початок потужної інформаційної кампанії проти себе у російських і проросійських Telegram-каналах.

"Вітаю акцію "Стоп-Яценюк", розпочату російськими і проросійськими Telegram-каналами, які раптом заявили про об'єднання зусиль... Отже, чергова мобілізація фейкоробів і фейкометів котиться просторами месенджера", - зазначив він.

Читайте також

За словами Яценюка, цей "серіал" проти нього триває щонайменше з 2010 року.

"Зупиняти обіцяли - не зупинили, хоча й супроводжували все це гучними звуковими ефектами, провокаціями, замовними сюжетами… Цього разу теж істерика за край. Але на фоні глибокої кризи жанру. Тому у сотий раз пишуть брехню начебто Арсеній Яценюк збирається займати якусь посаду у чинній владі. Знову і знову пишуть про "перший мільярд"… Пишуть багато іншої маячні", - сказав він.

За словами Яценюка, за цими каналами стоїть Росія і її п’ята колона, яка володіє величезними інформаційними можливостями в Україні.

"Ми разом з нашою командою проводимо роботу, спрямовану на те, щоб зупинити провокації, які можуть зруйнувати міжнародну підтримку України з боку наших західних партнерів. Істерика проросійської інформаційної каналізації означає лише одне – ми з нашою командою якісно робимо свою роботу в інтересах України. А щодо Telegram-помийок - не забувайте дезінфікувати руки", - зазначив Яценюк.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше екс-прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в ефірі каналу "Україна 24" назвав головну спільну проблему України та Євросоюзу.

Джерело Україна 24 Теги