У МЗС з'явився головний із санкцій: Макеєв розповів, як боротиметься з Росією

Олексій Макеєв розповів, в чому полягає його робота на новій посаді в Міністерстві закордонних справ

У МЗС з'явився головний із санкцій: Макеєв розповів, як боротиметься з Росією

У Міністерстві закордонних справ призначили спрецпредставника з питань санкційної політики — ним став Олексій Макеєв. У чому полягатиме його робота, розповів сам Макеєв в ефірі каналу "Україна 24".

"Міжнародні санкції є надзвичайно важливим і ефективним дипломатичним інструментом впливу на системних порушників міжнародного права і прав людини. У моїх повноваженнях буде координація діяльності МЗС і взаємодія з ключовими міжнародними партнерами. Міжнародні санкції ефективні тільки тоді, коли вони застосовуються багатьма країнами та організаціями", - сказав він.

Макеєв пояснив, навіщо потрібно було створювати нову посаду при МЗС.

"Введення нової посади потрібно було для того, щоб більш гармонійно відбувався процес узгодження санкцій. Їх є багато різновидів - проти РФ за агресію проти України, проти осіб, причетних до відмивання коштів, причетних до терористичної діяльності, і так далі. Ми узагальнимо діяльність (щодо накладання санкцій - ред.), щоб вона була ефективнішою", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше політолог Антон Кучухідзе в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що вимогою скасувати санкції заради припинення вогню на Донбасі Росія визнала, що веде цей вогонь.

Джерело Україна 24 Теги