Конфлікт між САП і генпрокурором: в "Слузі народу" озвучили свою позицію

Депутат Качура розповів про те, як нардепи в Раді відреагували на взаємні звинувачення Венедиктової та САП

Конфлікт між САП і генпрокурором: в "Слузі народу" озвучили свою позицію

Скандал між Офісом генпрокурора і Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою прокоментував нардеп з фракції "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24".

"Я підтримую те, що сказала Венедіктова. Однозначно, та антикорупційна інфраструктура, яка є, працює неефективно. Бог з тими посадками. Скільки грошей вони повернули за останній час. Там лише керівник НАБУ сам заплатив значну кількість штрафів, оскільки він сам внесений у реєстр корупціонерів. Тут однозначно криза усієї антикорупційної системи", — заявив він. 

Качура розповів, що частина депутатів готується звернутись до генпрокурора.

"Це наша політична позиція. Уже доволі велика частина депутатів від нашої та інших фракцій підписали моє депутатське звернення, але оскільки у нас не пленарний тиждень, зараз багато хто в округах, я не дочитав всі повідомлення мені від депутатів-мажоритарників, які хочуть підписати це звернення.

Буде окреме дисциплінарне провадження. Парламент не може голосувати за відставку, але ми, користуючись законом про статус народного депутата, звертаємось до генпрокурора і просимо порушити відповідну дисциплінарну справу, згідно з якою будуть встановлені порушення – і не треба вже робити догану, треба звільняти. Це прямо передбачено законом про прокуратуру – стягнення у вигляді звільнення", — заявив він.

Читайте також

Популярні відео

Нагадаємо, 26 травня генпрокурор Ірина Венедіктова опублікувала відео, де звинуватила керівництво і прокурорів САП в неналежному виконанні службових обов'язків. Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури опублікували лист у відповідь, в якому висловили незгоду з твердженням генпрокурора.

Джерело Україна 24 Теги