У "Слузі народу" підтвердили, що нардеп з фракції захворів на COVID-19

Нардеп Олександр Качура підтвердив діагноз свого колеги з фракції

У "Слузі народу" підтвердили, що нардеп з фракції захворів на COVID-19

Інформацію про те, що у фракції "Слуга народа" захворів один з депутатів, підтвердив нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24".

"Так, я підтверджую, що Валерій Божик захворів на COVID-19. Зараз встановлюється коло осіб, які контактували з представником нашої фракції. Дійсно, коли він був вдома, він пройшов тест, і він підтвердився – декілька годин тому ми дізналися результат", — сказав він.

Читайте також: Депутат, який перехворів на коронавірус, дав пораду Кабміну

Качура також розповів, як у зв'язку с тим буде працювати парламент.

Відповісти на запитання, чи відновить Рада роботу 4 червня, дуже складно. Я за те, щоб працювати, однозначно. Але ми повинні голосувати законопроєкти не про хрестоцвітні рослини і ін, а ті, які треба для людей, для української економіки. Нам треба зараз голосувати ключові питання економіки, щоб підтримати малий, середній бізнес", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше про хворобe нардепа в своєму каналі на Telegram повідомив його колега з "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко.

Це не перший депутат Верховної Ради, що заразився коронавірусом. Нещодавно фракція "Батьківщина" пішла в повному складі на ізоляцію після того, як в одного з її членів, народного депутата Олега Мейдіча виявили коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги