"Збірна солянка": ексміністр розкритикував новий план Кабміну

Ексміністр фінансів допускає, що план можна запозичити в іншої країни, головне - здатність його реалізувати

"Збірна солянка": ексміністр розкритикував новий план Кабміну

Колишній міністр фінансів Олександр Данилюк в ефірі каналу "Україна 24" критично висловився про план Кабінета міністрів щодо виходу з кризи.

"Плани нагадують збірну солянку. Багато всього намішано, але є одне питання: а чи вміють вони впроваджувати ці плани? Це як в  "Полі чудес" - вгадав всі букви, але не зміг назвати слово. Насправді можна навіть запозичити плани з інших країн, питання, чи зможуть вони їх реаліховать. Тут вони повинні на практиці показати, що вони працюють єдиною командою, і демонструвати результати. Поки я цього не бачу", - сказав ексміністр.

Читайте також

У зв'язку з цим Данилюк зазначив, що поки ротація Кабінету міністрів передчасна.

"Це просто не сприйме суспільство. Коли так швидко міняються уряди - це буде виглядати як хаос і відсутність системи... Думаю, що буде певна пауза, і Кабмін повинен себе ще якось проявити", - вважає ексміністр.

27 травня на засіданні Кабінет міністрів представив держпрограму стимулювання економіки для подолання негативних наслідків, викликаних пандемією коронавіруса. Зокрема, програма передбачає впровадження низки заходів для стабілізації і розвитку економіки, зростання зайнятості населення.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше колишній прем'єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі каналу "Україна 24" розповів, як Кабінет міністрів в умовах економічної кризи повинен допомагати вітчизняному бізнесу.

Джерело Україна 24 Теги