Як Зеленському вирішити проблему з кадрами: політолог дав несподівану пораду

Політолог розповів, чому президент скаржиться на кадровий голод

Як Зеленському вирішити проблему з кадрами: політолог дав несподівану пораду

Заяву президента Володимира Зеленського про кадровий голод прокоментував політичний експерт Олександр Солонтай в ефірі каналу "Україна 24".

"Як показує досвід попереднього президента, заповнити всі вакансії в Кабміні не вдасться ніколи. Спочатку у нас є повний комплект кадрів, потім їх якось перетасовують, перезаповнять, і коли президент починає жалітися на брак достатньої кількості кадрів після того, як рік не можуть до кінця заповнити РДА, ОДА, міністерства ... Ми це вже проходили з Порошенком, в кінці його каденції постійно були незаповнені вакансії", — сказав він.

Експерт запропонував інше розв'язання проблеми з кадрами.

"Давайте таки підемо іншим шляхом і все-таки поскорочуємо велику кількість зайвих посад і не будемо більше думати про кадровий голод. Давайте під місцеві вибори скоротимо райдержадміністраціі і їхню кількість — це звільнить частину ефективних голів РДА, заповнить обласні кадри. Скоротимо заступників голів адміністрацій, кращих заберемо на національний рівень, а інші нехай ідуть в бізнес", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Нагадаємо, під час недавньої прес-конференції президент заявив, що влада не може знайти підходящих кандидатур на багато посад, в тому числі міністрів.

Раніше політолог розповів, за якими критеріями президент Володимир Зеленський підбирає кандидатів на посади.

Джерело Україна 24 Теги