Тимошенко озвучила рецепт успішних переговорів щодо Донбасу

Політик зазначила, що за останній рік на Донбасі загинуло більше людей, ніж у 2018-му

Тимошенко озвучила рецепт успішних переговорів щодо Донбасу

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила про необхідність принципово нового формату переговорів щодо мирного врегулювання на Донбасі.

В ефірі каналу "Україна 24" Тимошенко заявила, що в основу переговорів повинен лягти Будапештський меморандум (підписаний, нагадаємо, лідерами України, Великої Британії, США та Росії - Ред), оскільки Мінські угоди показали свою неефективність.

"Скільки б не пересідали там (в Мінську - ред.) - це абсолютно ні про що. Шість років пересідають у Тристоронній контактній групі, збирають наради, розбирають наради, а миру немає. У нас за останній рік загинуло більше людей, ніж 2018 року. Нам потрібно просто по-іншому до цього підходити. Треба переходити до Будапештського формату, робити все, щоб перед Україною виконали гарантії", - заявила Тимошенко.

Читайте також

За її словами, Україні "треба в сильному переговорному процесі повернутися до справедливого миру".

"Зараз такий момент серйозний, що під час коронавірусу руйнуються економіки, фінансові системи, зараз економічні санкції набувають особливої ​​болючості. І зараз такий час, коли треба проводити принципово нові переговори, і ми можемо отримати мир і територіальну цілісність, зокрема в обмін на санкції. А у нас нічого не робиться", - додала лідерка "Батьківщини".

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підвищив статус української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу, ввівши в неї чинних представників влади. До делегації увійшов віцепрем'єр Олексій Резніков, народні депутати та заступники міністрів.

У свою чергу, глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що представники окупованих територій повинні увійти до складу української делегації на переговорах щодо Донбасу.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила в ефірі каналу "Україна 24", що Україна в умовах епідемії коронавірусу повинна активізувати зусилля з припинення вогню на Донбасі і відведення військ.

Джерело Україна 24 Теги