"Зупинимо негайно": Тимошенко зробила заяву щодо резонансного закону

Лідерка "Батьківщини" анонсувала рішучі дії після завершення карантину

"Зупинимо негайно": Тимошенко зробила заяву щодо резонансного закону

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі каналу "Україна 24" заявила про намір добитися скасування закону про ринок сільськогосподарської землі в Україні через Конституційний суд і всеукраїнський референдум.

"Є закон про референдум 90-х років. Верховний суд постановив, що він діє. Як тільки завершиться коронавірус, епідемія і все інше, наша команда виходить до людей і ми будемо організовувати проведення референдуму за народною ініціативою проти розпродажу сільськогосподарської землі. Я переконана, що люди на цьому референдумі свою волю висловлять", - зазначила лідерка "Батьківщини".

Читайте також

Також вона нагадала, що 48 депутатів Верховної Ради оскаржили закон про ринок землі в Конституційному суді, так само як і деякі інші закони, зокрема, скандальний "антиколомойський".

"Якщо Конституційний суд визнає неконституційним закон про розпродаж сільськогосподарської землі, про, по суті, державу в державі на базі Національного банку для зовнішнього управління, якщо КС визнає нелегітимними наглядові ради - а ми всі ці подання до Конституційного суду зробили - якщо КС визнає незаконним прийняття рішень про скасування заборони на приватизацію стратегічних об'єктів, всі ці закони будуть зупинені, категорично і негайно. Ми над цим працюємо", - наголосила вона.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі "Україна 24" назвала шість тактичних кроків для порятунку України від кризи.

Джерело Україна 24 Теги