Треба показати результат - політолог про конфлікт Венедиктової і САП

У червні мають заслухати звіт Венедіктової про результати роботи, до цього звіту треба показати, хто винен

Треба показати результат - політолог про конфлікт Венедиктової і САП

Політолог Володимир Фесенко в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував скандал з критикою генерального прокурора Ірини Венедіктової на адресу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

«Висновок перший: якщо не будуть названі винні за відсутність результатів, посадок, вироків - то будуть звинувачувати Венедіктову, вже в ЗМІ поширюються чутки, що нібито в червні будуть заслуховувати її звіт про результати роботи, до цього звіту треба показати, хто винен. Друге - зміна керівництва у САП і НАБУ відбудеться, але повинні бути підстави, по САП є звернення Венедіктової до парламенту про призначення комісії, а восени закінчується термін повноважень САП», - зазначив Фесенко.

Читайте також: Венедіктова відкрила справу проти Порошенка

За його словами, більшість кримінальних справ в Україні розслідуються роками.

«Єдина доведена до кінця справа - за звинуваченням у державній зраді Януковича, всі інші розслідуються роками. Справи Насірова і Мартиненка давно направлені до суду, так що претензії ще й до судової системи. Як тільки був створений Антикорупційний суд - розслідування по Насірову прискорилися, до цього два роки читали звинувачення», - наголосив політолог

Популярні відео

Зазначимо, однією з головних тем останніх днів в Україні стали звинувачення генпрокурора Ірина Венедиктової на адресу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про бездіяльність і не належне виконання службових обов'язків. У відповідь прокурори опублікували відкритий лист, в якому зазначили, що генпрокурор не має права давати вказівки прокурорам САП, а також спростували заяви Венедиктової щодо недоліків в здійсненні процесуального керівництва прокурорами САП в низці проваджень.

Джерело Україна 24 Теги