Перемовини по Донбассу – експерт назвав гарний знак для України

Україна хоче зрушити процес перемовин з мертвої точки, використовуючи міжнародні організації

Перемовини по Донбассу – експерт назвав гарний знак для України

Експерт з міжнародних питань Ігар Тишкевич в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про цілі української сторони на перемовинах Тристоронньої контактної групи.

«Процес перемовин іде в алгоритмах, які були сформовані раніше – зустрічі у віртуальному форматі, обговорення змін наголосу у подальших переговорах, а саме спроба легітимізувати участь «ДНР» і «ЛНР» через в тому числі подальше обговорення контактної групи, переведення обговорення більше в площину гуманітарних питань, ніж питань вирішення по суті та питань безпеки, а також спроба певною мірою вийти на контури політичного діалогу», - наголосив експерт.

Читайте також: "Ми ставимо представникам Донбасу три запитання": Олексій Резніков про переговори по ОРДЛО

За його словами, гарним знаком з точки зору політичного процесу є те, що саме українська сторона є ініціатором цих зустрічей.

«Україна має ініціювати такі засідання, коли виникають інформаційні атаки або певні інформаційні вкиди, що начебто Україна обстрілює або лінії електропередачі або щось ще. Тоді Україна має теми, які для нас вигідні – той самий доступ Червоного хреста на окуповані території, і до полонених і до цивільного населення. Тут така собі гра. Україна хоче зрушити процес з мертвої точки, використовуючи міжнародні організації. А позиція Росії, щоб на кожному кроці перемовин був прямий діалог України з бойовиками», - заявив Тишкевич.

Популярні відео

27 травня має відбутися робоче засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях. Про це раніше повідомив віцепрем'єр-міністр України, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, перший заступник глави української делегації в ТКГ Олексій Резніков.

Раніше віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков в ефірі каналу "Україна 24" відповів на звинувачення Росії у зриві переговорів Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги