В "Слузі народу" назвали реформу номер один для України

Якщо немає довіри до судів, немає довіри до держави, зазначив Руслан Стефанчук

В "Слузі народу" назвали реформу номер один для України

Україні потрібно повернути довіру людей до судової системи, для цього необхідна судова реформа.

Про це в ефірі каналу "Украина 24" заявив перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, обраний від партії "Слуга народу".

"Це реформа номер один. Якщо немає довіри до судів, немає довіри до держави. Тоді сюди не йде інвестор, тоді звідси їдуть громадяни. Основним меседжем програми Володимира Зеленського було те, щоб судова влада відчула себе владою... Це питання, пов'язані з перезавантаженням Вищої ради правосуддя, з Вищою кваліфікаційною комісією суддів, щоб нормальний набір в суди був, щоб туди заходили люди, які мають відповідні компетенції, відповідний рівень етичних і моральних питань", - розповів Стефанчук.

Читайте також

За його словами, влада "багато кроків робить в цьому напрямі".

"Це питання треба вирішити комплексно, тому що результат діяльності влади впродовж 28 років призвів до того, що сьогодні в Україні існує, в тому числі завдяки рішення Конституційного суду, два Верховних суди - один Верховний суд, другий Верховний суд України. Треба це вирішити. В комітеті правової політики напрацьовано механізм виходу з цього питання", - сказав перший віцеспікер.

Популярні відео

Нагадаємо, перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі "Україна 24" розповів також, навіщо Україні закон про референдум.

Джерело Україна 24 Теги