Закон про подвійне громадянство: в "Слузі народу" розповіли про його цілі

Народний депутат розповів про мету закону про подвійне громадянство і про причини затримки його ухвалення

Закон про подвійне громадянство: в "Слузі народу" розповіли про його цілі

Про те, яке значення має законопроєкт про подвійне громадянство для України, розповів народний депутат від "Слуги народу" Руслан Стефанчук в ефірі каналу "Україна 24".

"Інститут громадянства в усьому світі давно десакралізований. Є країни, які дають громадянство за інвестиції. 86 країн мають подвійне громадянство. Ми хочемо об'єднати 65 млн українців, які розкидані по всьому світу. Але ми повинні розуміти цілу низку нюансів, які дають можливості для зловживань, в тому числі знаючи, що у нас війна. Важливо створити запобіжники", — сказав він.

Стефанчук пояснив, що саме бажанням опрацювати питання і викликана затримка з ухваленням закону.

"Оскільки є деякі питання, ми вирішили зробити паузу, щоб проговорити всі нюанси та в підсумку мати хороший інструмент", - сказав він.

Нардеп також пояснив, навіщо взагалі потрібен такий закон.

"Цілі та принципи подвійного громадянства чітко розписані. Ми зацікавлені не стільки в тому, щоб роздавати українське громадянство, скільки в тому, щоб дати можливість етнічним українцям, які виїхали, які мають родинні зв'язки з Україною, де б вони не жили, відчути себе українцем і громадянином. Це для нас дуже важлива місія, і створити саме такий законодавчий механізм — це питання номер один зараз ", - сказав він.

Популярні відео

Читайте також

Раніше народний депутат України від партії "Європейська солідарність" Олег Синютка розповідав, в чому небезпека закону про подвійне громадянство для України.

Джерело Україна 24 Теги