Турборежим скінчився – у «Слузі народу» пояснили, що змінилося в Раді

Сьогодні вибудовується справжня стратегія роботи Ради

Турборежим скінчився – у «Слузі народу» пояснили, що змінилося в Раді

Перший заступник голови Верховної Ради, нардеп із фракції «Слуга народу» Руслан Стефанчук в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про перші дев'ять місяців роботи нинішнього складу парламенту.

«Коли парламент обновився і почав роботу 29 серпня 2019 року, був перший етап, який я назвав би етапом парламентського романтизму, коли здавалося, що все можливе – той період був охрещений «турборежимом». Ми справді дуже багато реформ зробили», - зазначив нардеп.

Читайте також: Коронавірус в Раді - в "Слузі народу" повідомили, хто пішов на ізоляцію

Теперішню роботу українського парламенту він назвав «етапом переосмислення».

«Сюди б я включив кілька нюансів. Перший – питання, пов’язане з коронавірусом, тому що він надзвичайно сповільнив усі питання, пов’язані з прийняттям законодавчих актів. Другий - це глибока аналітика щодо окремих питань, окремих законопроєктів, які були прийняті чи є на розгляді в парламенті. 9 місяців – це період, коли ми вже вибудовуємо справжню стратегію роботи єдиного законодавчого органу», - наголосив Стефанчук.

Популярні відео

Раніше повідомлялося, що фракція "Слуга народу" не йде на карантин через хворого депутата фракції. Про це розповіла народний депутат Євгенія Кравчук в ефірі каналу "Україна 24".

Член парламентського комітету з питань здоров'я нації, нардеп Ольга Стефанишина в ефірі "Україна 24" назвала єдиний спосіб зупинити коронавірус в Україні.

Джерело Україна 24 Теги