Це справа російських спецслужб — Ляшко про плівки "Порошенка-Байдена"

Лідер Радикальної партії розповів, чому не можна було публікувати записи розмов експрезидента

Це справа російських спецслужб — Ляшко про плівки "Порошенка-Байдена"

Про записи розмов нібито Петра Порошенка та Джо Байдена та про те, чому їх не можна оприлюднювати, висловився лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі каналу "Україна 24".

"Оприлюднювати розмови президента – це злочин. Я — президент, я веду розмови з міжнародними лідерами. Це конфіденційна таємна інформація. Від цих розмов залежить доля моєї країни, стратегічне партнерство, доля солдат на фронті та багато інших питань. Якщо ти хочеш побудувати сильну державу, ти повинен працювати системно, дбати про національні інтереси та державну безпеку, за якою головний пріоритет – це життя і здоров’я громадян України, яку ти очолюєш. Тому президентські розмови не повинні оприлюднюватись апріорі.

Можете уявити оприлюднення розмови Путіна з китайським лідером. Вони б знайшли найкращих слідчих, які б виявили, хто це зробив. Я вважаю, головне – з’ясувати, як вийшли ці розмови, так само як і розмови в кабінеті Гончарука. Якби в моєму президентському кабінеті записували, я б з-під землі дістав і посадив би у тюрму, тому що йдеться про безпеку українців", — заявив він. 

Також Ляшко припустив, хто може стояти за оприлюдненням цих плівок.

"Щодо оприлюднення плівок – я абсолютно впевнений, що це робота російських спецслужб. У мене маса факторів і підстав так думати й говорити, починаючи від того, як це оприлюднювалось, де це оприлюднювалось, з якими наголосами і як це йшло. Україна в стані війни з Росією, російські спецслужби не сплять. Завдяки підтримці США Україна досі живе і має незалежність. Питання стратегічного співробітництва США та України — питання виживання України та запорука перемоги в протистоянні з Росією. Україна має сахатися будь-якого втручання у внутрішні вибори в  США.

Читайте також

Популярні відео

Нагадаємо, 19 травня народний депутат Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які, за його словами, можуть свідчити про вплив колишнього віцепрезидента США Джозефа Байдена на п'ятого президента України Петра Порошенка. Через ці записи Офіс генпрокурора завів на Порошенка справу про "державну зраду".

Джерело Україна 24 Теги