Скандал через призначення Саакашвілі: політик відповів на протести Грузії

Саакашвілі запевнив, що для грузинів немає ближчого народу за українців

Скандал через призначення Саакашвілі: політик відповів на протести Грузії

Україна повинна розвивати відносини з будь-яким урядом Грузії, а Грузія - з будь-яким урядом України.

Про це заявив екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи протести офіційного Тбілісі проти свого призначення в Україні головою виконавчого комітету Ради реформ.

"Абсолютно правильна реакція президента Зеленського була, що ми розвиватимемо відносини з Грузією в будь-якому випадку, що відносини між народами понад усе. Україна повинна розвивати відносини з будь-яким урядом Грузії, як і Грузія з будь-яким урядом України", - заявив політик.

Читайте також

За його словами, в Грузії для будь-якої влади будь-яка спроба зіпсувати відносини з Україною рівнозначна самогубству.

"Треба розуміти, що для грузинів немає ближчого народу за українців. Повністю збігаються наші інтереси. Не випадково, що сотні грузинських офіцерів на мій заклик у 2014 році, коли почалася війна на сході, прийшли, стали на захист України, багато з них загинуло. І на Майдані серед Небесної сотні було двоє грузинів. Тому ці контакти набагато більше, ніж війни та революції. Це людські контакти", - заявив Саакашвілі.

Зазначимо, що після призначення Міхеіла Саакашвілі головою виконавчого комітету Ради реформ Грузія відкликала з Києва свого посла для консультацій. У Тбілісі заявили, що Україна призначила на посаду людину, яка засуджена і розшукується в Грузії. Президент України Володимир Зеленський назвав відгук грузинського посла помилкою і заявив, що Київ не робитиме дзеркальні кроки.

Популярні відео

Нагадаємо, голова виконавчого комітету Ради реформ Міхеіл Саакашвілі в ефірі "Україна 24" розповів, як українські еліти завадили йому стати віцпрем'єр-міністром України.

Джерело Україна 24 Теги