Зеленський зробив ризикований крок — Саакашвілі про своє призначення

Голова виконавчого комітету Ради реформ розповів, хто і чому був проти його призначення

Зеленський зробив ризикований крок — Саакашвілі про своє призначення

Про мету свого призначення розповів голова виконавчого комітету Ради реформ Міхеіл Саакашвілі в ефірі каналу "Україна 24".

"У мене було кілька зустрічей із Зеленським, в тому числі після мого призначення. Президент дійсно хоче змін, інакше б він мене не призначив. З його боку це був ризикований крок, тому що всі радили проти цього. Вчора ми заходили в сусіднє кафе, і вони сказали, що у них нещодавно було застілля митників, і вони говорили: "Давай хоч востаннє за стіл сядемо, бо Саакашвілі будуть доручати реформи митниці, і скоро не буде за що жерти", — поділився він.

Політик вважає, що його призначення допоможе перешкодити чиновникам наживатися з бюджету.

"Таких людей багато, у яких годівниці. І те, що вони у моєму призначенні побачили для себе небезпеку, дає мені надію, що якщо у них з цим проблеми, то треба ці проблеми посилювати, щоб зняти проблеми у людей", — сказав він.

Читайте також: "Працює як ішак 24 години на добу": грузинський журналіст про Саакашвілі

Саакашвілі навів приклад про гральний бізнес, на легалізації якого хочуть нажитися корупціонери. Він заявив, що разом з президентом буде цьому протистояти.

"Ми пропонували зробити все в законних рамках, і щоб держава отримувала гроші від цього. Свого часу під натиском Путіна гральний бізнес в Україні заборонили. В результаті держава втратила як мінімум 50 млрд доларів, чорні бізнесмени отримали їх собі в кишеню, все це працює безконтрольно, і так далі. Зараз ми це все прибираємо з вулиць. Це величезний бізнес, з якого держава може отримати до 500 млн доларів, але по законопроєкту, який зараз потрапив у парламент, держава знову отримає всього 30-40 мільйонів. Решта піде в годівниці. Тому вони створюють комісію. Кожна комісія, яка є в Україні, корумпована. Я приніс це все президенту, і його реакція була моментально все це зупинити. Ситуація дуже проста: пройшла халява!" — заявив Саакашвілі.

Популярні відео

Раніше депутат з "Слуги народу" висловлювався про те, чи потрібно дозволяти гральний бізнес в Україні.

Джерело Україна 24 Теги