Зеленський в суперечливому становищі: політолог про рік президентства

Політолог розповів, як президентство вплинуло на Володимира Зеленського

Зеленський в суперечливому становищі: політолог про рік президентства

Про те, як змінилося ставлення українців до президента Володимиру Зеленському за останній рік, розповів політолог Володимир Фесенко в ефірі каналу "Україна 24".

"Ставлення до Зеленського стало більш раціональним, менш емоційним, але ситуація не така проста. Хейтерство не зменшилося. Згадаймо критику на адресу бренду, коли президент і його дружина одяглися в їх вироби, — тут сталася сильна деформація. Що стосується зміни. Зеленський змінився, всі українські президенти мінялися за перший рік і за п'ять років. З одного боку — він людина, яка вважала, що може змінити українську політику, але він зрозумів, що за рік цього зробити не можна. Йому це президентство стало зрозумілим викликом з одного боку, з іншого боку - це особистий стрес", — розповів він.

Політолог припустив, що впливатиме на характер Зеленського в майбутньому.

"Однак я не вірю в тезу про те, що він достроково піде у відставку, він не хоче програвати. Зеленський в суперечливому становищі: проста людина не з політики, але при цьому він став і політиком. Ця боротьба двох сутностей, головна суперечність всередині Зеленського, яка визначатиме його трансформацію", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу" Микита Потураєв в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що зараз підтримка Зеленського висока, проте влада виявилася не готова до зміни системи.

Джерело Україна 24 Теги