Депутат "Слуги народу" заразився коронавірусом — як працюватиме фракція

Депутат Євгенія Кравчук розповіла, чи піде фракція "Слуга народу" на ізоляцію через хворого депутата

Депутат "Слуги народу" заразився коронавірусом — як працюватиме фракція

"Слуга народу" не йде на карантин через хворого депутата фракції. Про це розповіла народний депутат Євгенія Кравчук в ефірі каналу "Україна 24".

"Юрій Арістов дійсно захворів, на щастя, його симптоми нескладні. Фракція наша не може повністю піти на карантин через свою чисельність. Вже встановлено перелік людей, які спілкувалися з депутатом, 71 людина здала ПЛР-тести, це не тільки депутати, а й співробітники апарату Ради. Всі результати негативні, нових випадків не зафіксовано", — повідомила вона.

Кравчук розповіла, як фракція планує працювати найближчим часом.

"Наступний тиждень — робота з виборцями, і ми отримали необхідні роз'яснення санітарного лікаря. Фактично на самоізоляції перебувають люди, які безпосередньо спілкувалися з депутатом. З 2 червня Верховна Рада повинна повернутися до роботи, є календарний план, спостерігатимемо та розраховуватимемо, що парламент запрацює. На роботу комітетів і розробку законопроєктів це ніяк не вплине, вони працюють в онлайн-режимі", — сказала депутат.

Читайте також

Популярні відео

Раніше член парламентського комітету з питань здоров'я нації, нардеп Ольга Стефанишина в ефірі "Україна 24" назвала єдиний спосіб зупинити коронавірус в Україні.

Джерело Україна 24 Теги