"Це погано скінчиться": експерт про нову ініціативу України щодо Донбасу

Олег Жданов нагадав, що українська влада має справу з тоталітарним режимом Росії

"Це погано скінчиться": експерт про нову ініціативу України щодо Донбасу

Прагнення України змінити формат переговорів у Мінську щодо врегулювання ситуації на Донбасі може для неї дуже погано закінчитися.

Про це в ефірі "Україна 24" розповів військовий експерт Олег Жданов, коментуючи зміни в складі української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу.

"Нічого не треба чекати від зміни формату. Ми маємо справу з тоталітарним режимом Росії, там ухвалює рішення одна людина. Про що б ми там не домовлялися - це не вплине на кінцевий результат, поки не буде віддана команда з Кремля. Кабмін розглядає питання, щоб підвищити представництво України в групі - це дуже погано скінчиться", - заявив експерт.

Читайте також

Читайте також: "Ми ставимо представникам Донбасу три запитання": Олексій Резніков про переговори по ОРДЛО

За його словами, як тільки посадові особи держави Україна сядуть за стіл з представниками самопроголошених "республік", Росія сама розвалить "Мінськ".

"РФ скаже: дивіться, це громадянський конфлікт, вони говорять напряму, ми миротворці, знімайте з нас санкції, Київ буде домовлятися з Донецьком. Поки Україна офіційно не визнає іншу сторону конфлікту, ким би вона не була, - немає шансів врегулювати конфлікт", - зазначив Жданов.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підвищив статус української делегації в Тристоронній контактній групі, ввівши в неї чинних представників влади. До делегації увійшов віце-прем'єр Олексій Резніков, народні депутати та заступники міністрів.

У свою чергу, глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що представники окупованих територій повинні увійти до складу української делегації на переговорах щодо Донбасу.

Популярні відео

Український дипломат Василь Філіпчук в ефірі "Україна 24" пояснив рішення президента Володимира Зеленського щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги