Ідея нормальна — нардеп з Донбасу про рішення Зеленського

Депутат Муса Магомедов розповів про ідеї в уряді щодо переговорів по Донбасу

Ідея нормальна — нардеп з Донбасу про рішення Зеленського

Про розширення делегацій в Тристоронній контактній групі по Донбасу в Мінську висловився народний депутат Муса Магомедов в ефірі каналу "Україна 24".

"Підвищення представництва в ТКГ, залучення переселенців — ідея нормальна. Ми зустрічалися з Резніковим, і багато цікавого він розповів. Були й інші ідеї, їх довелося відкласти, там були певні підводні камені. Були пропозиції включити в переговорний процес депутатів, це рішення було відхилене, і під цим теж є своє підґрунтя. Потрібно пробувати всі шляхи, які можуть привести до миру, і зараз чергова спроба змінити формат, можливо, щось дасть", — сказав він.

Читайте також: "Ми ставимо представникам Донбасу три запитання": Олексій Резніков про переговори по ОРДЛО

Також Магомедов зазначив, що переговори просуваються досить важко, хоча багато українців очікували більшого.

"Путін важкий перемовник. Пройшов рік президентського терміну, обіцянка миру Зеленським була частиною передвиборчих обіцянок, і підтримка жителів сходу була забезпечена цими заявами. На жаль, швидкість, з якою процес рухається, недостатня, сподіваюся, що буде краще", — сказав він.

Читайте також

Як відомо, президент Володимир Зеленський запропонував розширити українську делегацію в Тристоронній контактній групі. До неї увійшли заступники міністрів і глави деяких комітетів у Верховній Раді.

Популярні відео

Раніше віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков в ефірі каналу "Україна 24" відповів на звинувачення Росії у зриві переговорів Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги