Коронавірус в Раді - в "Слузі народу" повідомили, хто пішов на ізоляцію

Народна депутатка розповіла, скільки членів парламенту пройшли тести на коронавірус і як працює Рада

Коронавірус в Раді - в "Слузі народу" повідомили, хто пішов на ізоляцію

Парламентська фракція "Батьківщина" в повному складі пішла на самоізоляцію через коронавірус в одного з її депутатів. Як тепер працюватиме парламент і чи є хворі в інших фракціях, розповіла народна депутатка, заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі каналу "Україна 24".

"Наскільки я знаю, 53 народних депутати вчора пройшли тести. Сьогодні прийшли результати 19-ти, всі вони здорові. Решта результатів будуть сьогодні-завтра. Ще наступного тижня, якщо будуть якісь симптоми, можна додатково пройти тестування, але я припускаю, що Верховна Рада 2 червня повернеться до пленарних засідань, як і було заплановано. Багато законопроєктів чекають розгляду", — розповіла вона.

За словами Кравчук, комітети збираються, деякі проводять виїзні засідання. Однак аграрний комітет також пішов на самоізоляцію за рекомендацією лікарів.

"Це один з найбільших комітетів, там до 30 осіб. Відповідно, разом з "Батьківщиною" це близько 50 депутатів, які одночасно змушені випасти з роботи", — розповіла вона.

Читайте також

Популярні відео

Раніше у "Слузі народу" розповіли, коли поновлять засідання.

Джерело Україна 24 Теги