Підсумки року Зеленського: політолог звернув увагу на важливий момент

Експерт розповів, чи є підстави у Володимира Зеленського думати про другий термін

Підсумки року Зеленського: політолог звернув увагу на важливий момент

Рейтинг Володимира Зеленського після першого року каденції найкращий серед всіх президентів. Про це заявив політтехнолог Андрій Золотарьов в ефірі каналу "Україна 24". Таким чином він прокоментував слова Зеленського про те, що він може піти на другий президентський термін, під час пресконференції 20 травня.

"Одного терміну на виконання програми Зеленського мало. Але я б радив не поспішати з такою заявою, тому що це може бути сприйнято як сигнал, і активізуються його опоненти. Це буде помітно вже найближчим часом. З іншого боку, якщо брати формальні цифри, то президент не опустився нижче за межу політичного лідерства 40%. Президент закінчив свій перший рік з кращим балансом довіри-недовіри серед всіх президентів за роки незалежності. Конкуренти йому в спину не дихають, такий розрив не компенсований. Це дає підстави для оптимізму", — сказав він.

Експерт розповів, коли будуть реальні підстави робити заяви про можливість другого терміну.

"Все-таки я б почекав до осені. Осінь стане для президента вирішальною. Це буде період досить складних рішень, ми вже сповна  відчуємо економічні наслідки кризи. І якщо президент успішно перестрибне осінньо-зимовий період, то тоді можна буде говорити про це", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше політолог Ігор Рейтерович в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чи може президент Володимир Зеленський піти на другий термін.

Джерело Україна 24 Теги