В "Слузі народу" хочуть взятися за голову МОЗ: подробиці від нардепа

В "Слузі народу" виникли запитання до голови МОЗ через інформацію щодо окремих закупівель

В "Слузі народу" хочуть взятися за голову МОЗ: подробиці від нардепа

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Олександр Качура в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, що запитав би у голови МОЗ Максима Степанова.

«У мене є декілька запитань щодо закупівель, адже зараз з’являється в мережі Інтернет і мені вчора колеги з інших фракцій і активісти передавали інформацію щодо деяких окремих закупівель, які зараз здійснює МОЗ», - зазначив нардеп.

Читайте також: Голова МОЗ пообіцяв полегшити життя медикам

За його словами, з метою розібратися з ситуацією із закупівлями він готує депутатське звернення.

«Я з цього приводу хочу розібратися. Я обов’язково направлю депутатське звернення, мої помічники його уже готують. І ми повинні запровадити нову якість роботи міністерств. Не може бути жодних сумнівів в об’єктивності закупівлі у вітчизняних виробників засобів індивідуального захисту», - наголосив Качура.

Популярні відео

Він також повідомив, що запитав би у міністерства, коли буде повноцінно запущено транспорт - тому що у МОЗ є декілька моделей -  щоб люди могли вийти на роботу, почати заробляти і повернутися до нормального життя.  

Нагадаємо, 19 травня фракція "Голос" у Верховній Раді виступила з ініціативою збору підписів за відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова через нібито відсутність закупівлі захисних костюмів для лікарів. Степанов в ефірі каналу "Україна 24" розповів про надходження таких костюмів.