Коронавірус у Раді: у "Слузі народу" розповіли, коли поновлять засідання

В парламенті перевірять десятки депутатів, які контактували з хворим

Коронавірус у Раді: у "Слузі народу" розповіли, коли поновлять засідання

Верховна Рада України уже через тиждень зможе відновити свою роботу, перервану через коронавірус COVID-19 у депутата від "Батьківщини" Олега Мейдича.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповіла нардеп від "Слуги народу" Євгенія Кравчук.

"Це не повноцінне повернення до карантинного режиму (ситуація з захворюваням нардепа - ред.), це фактично зміна пленарних засідань завтра і післязавтра – це півтора дні – на роботу в комітетах. Наступний тиждень не мав бути пленарним за календарним планом. Тому тут нічого не змінюється, і ми розраховуємо до кінця наступного тижня завершити процедуру тестування на коронавірус тих, хто контактував з депутатом з "Батьківщини", - повідомила вона.

Читайте також

Кравчук пояснила, чому вирішили зробити перерву саме на півтора дні.

"Цей депутат був присутній на засіданні аграрного комітету, він один з найбільших у ВР – 30 людей. Їм також рекомендовано піти на самоізоляцію. Тому це вже буде трохи некоректно щодо колег, якщо будуть інші депутати розглядати якісь законопроекти, а не буде повністю фракції "Батьківщина" і одного з комітетів. Я сподіваюсь, ми наздоженем всі пропущені дні, і уже через тиждень Рада повернеться до пленарного режиму і ми розглянемо законопроекти, які на часі", - зазначила представниця "Слуги народу".

Зазначимо, 19 травня стало відомо, що коронавірусом заразився нардеп від "Батьківщини", перший заступник голови парламентського комітету з питань аграрної політики Олег Мейдич.

Популярні відео

 Нагадаємо, народний депутат України від партії "Слуга народу" Олексій Мовчан раніше повідомив в ефірі "Україна 24", що Верховна Рада України готує низку ініціатив щодо захисту людей і бізнесу від наслідків економічної кризи, спровокованої коронавірусом.

Джерело Україна 24 Теги