Чому Зеленському вдається не все - нардеп назвав причини

За словами депутата, влада виявилася не готовою до "заскорузлої системи"

Чому Зеленському вдається не все - нардеп назвав причини

Депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу" Микита Потураєв в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи прес-конференцію президента Володимира Зеленського, розповів, що зараз підтримка очільника держави висока, проте влада виявилася не готовою до зміни системи.

"Президент чітко сказав, що політик може балотуватися на високу державну посаду тільки тоді, коли має високу підтримку народу. Зараз за Зеленського готові голосувати в першому турі на 10% більше, ніж рік тому. Він зараз виграв би у будь-якого політика. З легітимністю і підтримкою тут все у нього в порядку", - сказав Потураєв.

Читайте також

Депутат задався питанням, чи вистачить чотирьох років каденції Зеленського, щоб він "встиг зробити все, що хоче він і хочуть українці".

"Незважаючи на те, що в нашій команді багато досвідчених людей, ми не були готові до того, що система заскорузла, негнучка, що вона не готова реагувати швидко, що вона корумпована. Якщо на верхніх щаблях ми знаємо, що робити, то на середньому і низовому рівні багато корупції, і багато чого потрібно зробити, щоб подолати її", - сказав депутат.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" політолог Ігор Рейтерович заявив, що Зеленський може піти на другий термін, якщо його рейтинги покажуть хороші шанси на перемогу у виборах.

 

Джерело Україна 24 Теги