У Зеленського є три принципи – експерт про кадрову політику президента

У кадровому питанні спрацьовує характер і темперамент Зеленського, вважає Володимир Фесенко

У Зеленського є три принципи – експерт про кадрову політику президента

Президент Володимир Зеленський у кадровій політиці керується трьома основними принципами – довіра, командність і результативність. Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив політолог Володимир Фесенко, коментуючи прес-конференцію Зеленського.

"У нас при всіх президентах, хто б не був, від Кравчука до Зеленського, на провідні посади, особливо на ті через які президент здійснює свою владу і вплив, будь-який президент призначає тих, кому він довіряє. Питання довіри - першочергове. Призначити чужу людину, яку він не знає, це великий ризик, можна помилитися", - розповів експерт.

Читайте також

За його словами, президент сьогодні "визнав кадрові помилки і великі проблеми в кадровій політиці".

"Я нагадаю, коли призначали Луценка генпрокурором, була одна з конфліктних тем, що в Луценка не було вищої юридичної освіти, навіть закон довелось міняти. А тут керівниками СБУ і Генпрокуратури стали професійні юристи. В даному випадку чинник освіти був дотриманий. Щодо частоти змін - тут, я думаю, спрацьовує характер і темперамент Зеленського. Це засвідчує його підхід до кадрової політики", - сказав Фесенко.

Політолог підбив підсумки кадрових уподобань президента:

"Для Зеленського в кадровій політиці важлива довіра. Другий важливий момент - спільна командна робота, щоб не ворогували між собою. Третій важливий критерій - результативність. Є результативність - людина залишається і працює. Якщо президент не бачить результату, він розстається навіть з тими людьми, яким він довіряв".

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський на прес-конференції в Києві 20 травня заявив, що в Україні «кадровий голод». 

Популярні відео

Нагадаємо, політолог Ігор Рейтерович раніше в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що кадрова політика - "ахіллесова п'ята" діючої влади.

Джерело Україна 24 Теги