Політолог пояснив резонансну заяву Зеленського про дороги в Україні

Президент багато коментує проблеми, які є прерогативою уряду

Політолог пояснив резонансну заяву Зеленського про дороги в Україні

Президент Володимир Зеленський хоче показати себе гарантом будівництва доріг в країні і реалізації великих інфраструктурних проектів. Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" політолог Ігор Рейтерович, коментуючи прес-конференцію Зеленського.

Президент України Володимир Зеленський на прес-конференції 20 травня заявив, що у 2020 році в країні буде побудовано і відремонтовано в дев'ять разів більше доріг, ніж у 2019-му. На запитання, чому президент багато і охоче коментує проблеми, які є прерогативою уряду, експерт відповів:

"Те, що говорить президент, значній кількості громадян подобається. З одного боку, за інфраструктурні питання відповідає Кабінет міністрів, за певні питання відповідає місцева влада. З іншого боку, президент виступає як гарант, яким він і є за Конституцією, визначає дороговкази, якими треба рухатися. Він говорить, що буде робити все, що від нього залежить, щоб інфраструктурні проекти реалізувалися".

Читайте також

Як наголосив політолог, питання інфраструктури, доріг і мостів для України дуже актуальне.

"З одного боку, ми транзитна держава, з іншого - це спосіб пожвавити економіку і навіть в умовах кризи залучити додаткові кадри до роботи. Але є важливий момент - неможливо це робити виключно на центральному рівні. Треба враховувати і те, що робить місцева влада. Якщо місцева влада має можливості це робити, центральна влада не повинна жодним чином заважати, тільки допомагати", - зазначив Рейтерович.

Популярні відео

Раніше політичний аналітик Петро Охотін в ефірі каналу "Україна 24" порадив президенту Володимиру Зеленському не брати на себе одного забагато обов'язків.

Джерело Україна 24 Теги