Кадрова політика Зеленського: політолог назвав головний позитив

Коли люди після призначень не справлялися, в чинної влади вистачало політичної волі їх звільняти і призначати інших

Кадрова політика Зеленського: політолог назвав головний позитив

Політолог Ігор Рейтерович в ефірі телеканалу «Україна 24», говорячи про сьогоднішню прес-конференцію Володимира Зеленського, згадав про кадрову політику президента.

«Кадрова політика – це така Ахіллесова п’ята чинного президента і взагалі діючої влади. Але це палиця про два кінці. З одного боку не вистачає фахових людей, тих, хто готовий брати на себе відповідальність. З іншого боку, і це є певною мірою позитивом – багато призначень відбувалося і потім ми бачили, що люди з цим не справлялися – вистачало політичної волі цих людей знімати і ставити когось іншого», - наголосив політолог.

Читайте також: Гучне звільнення: в "Слузі народу" пояснили, що не так з Нефьодовим

За його словами, у питанні кадрових призначень треба знайти розумне поєднання політичної волі і звертати увагу на фаховість кандидатів.

«Тут великий простір для маневру, тому що у нас не завершилася ще фрагментація влади, у нас попереду місцеві вибори, які можуть стати полігоном для того, щоб ці кадри  знайти, які будуть працювати не лише на рівні місцевому, а й на більш високих посадах», - зазначив Рейтерович.

Популярні відео

Раніше політичний аналітик Петро Охотін в ефірі каналу "Україна 24" порадив президенту Володимиру Зеленському не брати на себе одного забагато обов'язків.

Джерело Україна 24 Теги