Другий термін Зеленського: політолог оцінив шанси

Ігор Рейтерович оцінив нинішні рейтинги очільника держави

Другий термін Зеленського: політолог оцінив шанси

Президент Володимир Зеленський може піти на другий термін, якщо його рейтинги покажуть хороші шанси на перемогу у виборах. Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" політолог Ігор Рейтерович, коментуючи прес-конференцію Зеленського.

На запитання про можливість другого терміну Зеленського політолог заявив:

"Якщо про це говоритимуть надалі, то зміни будуть, тому що горизонт цього планування суттєво розширюється. Мова йде вже не про 4 роки, а гіпотетично про 9 років. Це зовсім інші цифри, і зрозуміло, що це різні політичні сили, оточення президента, команда, яка з ним працює".

Читайте також

Водночас Рейтерович зазначив, що главі держави зарано про це говорити, тому що "у нас швидко змінюється ситуація".

"Я абсолютно не виключаю, що через якийсь проміжок часу президент може зробити якусь іншу заяву. Головне - дивитись на рейтинги, він на цьому дуже багато зосереджував увагу. Рейтинги йому дозволяють про такі речі зараз говорити, оскільки в нього достатньо високий рівень саме його особистої підтримки. Ми не говоримо про владу загалом, там певні питання. А ось у президента він дуже високий. До нього ні в кого з президентів такого рівня підтримки немає. Це дозволяє йому робити висновки і щось планувати, розуміючи, що можливо його президентство не закінчиться тим терміном, який він собі визначив з самого початку", - пояснив експерт.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський на прес-конференції 20 травня заявив, що подумає над тим, щоб балотуватися на другий термін.

Популярні відео

Раніше політичний аналітик Петро Охотін в ефірі каналу "Україна 24" порадив президенту Володимиру Зеленському не брати на себе одного забагато обов'язків.

Джерело Україна 24 Теги