Щоб не захворіти: політолог дав пораду Зеленському

Політичний аналітик вважає, що президент бере на себе забагато функцій і завдань

Щоб не захворіти: політолог дав пораду Зеленському

Політичний аналітик Петро Охотін вважає, що президенту Володимиру Зеленському не варто брати на себе одного занадто багато зобов'язань і завдань.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи прес-конференцію президента, на якій глава держави заявив, що до кінця своєї каденції "планує добудувати" 25 000 км державних доріг, хоча сфера дорожнього будівництва не відноситься до компетенції президента.

"Зеленський сам на себе бере дуже багато повноважень, хто працював з великими проектами, розуміє, що якщо немає делегування і відповідальних, то рано чи пізно у людини, яка все це на себе нагрібає, трапляється перевантаження, і вона лягає з хронічною хворобою", - сказав політолог.

Читайте також

Охотін дав пораду президенту "розписати повноваження".

"Я за те, щоб президенту розписати, хто за що відповідальний, і на кого у нього який вплив, тому що сам він всього цього не витримає. Зараз він намагається все освятити своїм автроитетом, і рік (президентського терміну - ред.) йому більш-менш пробачили ", - сказав експерт.

Нагадаємо, раніше в ефірі "Україна 24" спікер Верховної Ради Дмитро Разумков розповів, що якщо Володимир Зеленський захворіє коронавірусом COVID-19, він не припинить виконувати обов'язки очільника держави.

Джерело Україна 24 Теги