В "Слузі народу" зажадали вибачень від Гордона: скандал отримав продовження

Резонансна інформація журналіста отримала підтвердження

В "Слузі народу" зажадали вибачень від Гордона: скандал отримав продовження

Колишній депутат Верховної Ради Віталій Журавський підтвердив, що нинішня нардеп від "Слуги народу" Тетяна Грищенко до обрання в парламент працювала у нього хатньою робітницею.

Журавський у прямому ефірі каналу "Україна 24" заявив, що дана інформація про Грищенко, оприлюднена журналістом Дмитром Гордоном, є правдою.

"Все, що сказав Дмитро Гордон в двох ефірах - правда, нехай йдуть до суду. Я вибір народу визнаю, хоч у даному окрузі не підтримую... Погано прибирала, тому я відмовився від послуг цієї людини. Роботи як депутата теж нуль, на окрузі не з'являється, офіс не відкрила, людям не допомагає. Депутат нульовий. Якщо б вона не йшла від "Слуги народу" - її б ніхто не вибрав", - заявив колишній депутат.

Читайте також

Журавський також оцінив вчинок депутата від "Слуги народу" Олександра Качури, який заступився за Грищенко, зажадав у Гордона вибачень і пригрозив судом.

"Думаю, що Качура довірливий, енергійний, з часом це пройде", - зазначив він.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше народний депутат з фракції "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24" закликав журналіста Дмитра Гордона вибачитися перед депутатом Тетяною Грищенко.

Джерело Україна 24 Теги