Представляти ОРДЛО в Мінську можуть колишні мери і депутати - подробиці від міністра

Олексій Резніков хоче забрати у Росії монополію на висування переговірників

Представляти ОРДЛО в Мінську можуть колишні мери і депутати - подробиці від міністра

Україна на переговорах Тристоронньої контактної групи по Донбасу може вести діалог з тими представниками окремих районів Донецької та Луганської області, які є внутрішньо переміщеними особами (живуть на підконтрольній Україні території) і до 2014 року були законно обраними представниками місцевої влади.

Про це розповів в ефірі "Україна 24" віце-прем'єр-міністр України, міністр з реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков, коментуючи дискусії навколо участі представників ОРДЛО в переговорах.

"Хто є представниками ОРДЛО, хто їх визначає, як можуть проходити консультації, узгодження, комплекс заходів, - Мінські угоди не говорять. Це значить, що на цьому тлі можна шукати "новели", - заявив віце-прем'єр.

Як зазначив Рєзніков, 6 років монополія на участь у переговорах в якості представників ОРДЛО належала людям від Росії, які приїжджали в як запрошені.

"Для того, щоб дотримуватися домовленостей, комплексу заходів і захисту інтересів України - ми розуміємо, що представляти ОРДЛО можуть люди, які насправді мають до цього відношення. Для нас це зокрема внутрішньо переміщені особи. Легітимно це можуть бути місцеві депутати, або міські голови, які були обрані до 2014 року", - наголосив він.

Резніков додав, що російська сторона відмовляється коментувати наявність громадянства РФ у деяких "представників Донбасу", яких вона просуває.

Популярні відео

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр Олексій Резніков також в ефірі каналу "Україна 24" відповів на звинувачення Росії у зриві переговорів Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги